Zpět

Komerční prostory s celkovou užitnou plochou 9900 m2, v obci Tanvald Cena: 27.500.000, - Kč

Prodáváme exkluzivně komerční prostory s celkovou užitnou plochou 9900 m2, v obci Tanvald. Nemovitost se skládá ze dvou navzájem propojených budov, zastřešené manipulační plochy navazující na spodní budovu, menší manipulační plochy nebo parkoviště za řekou a jezu na říčce Desné včetně náhonu, který umožnuje vybudování malé vodní elektrárny.

Komerční prostory s celkovou užitnou plochou 9900 m2, v obci Tanvald   Cena: 27.500.000, - Kč

Komerční objekt se nachází na hlavním tahu silnice I/10 Tanvald-Harrachov-Polsko. Objekt historicky sloužil jako samostatný odštěpný závod, který zahrnoval výrobu, skladovací prostory, kanceláře, závodní kuchyň s jídelnou vč. šaten, sociálního zázemí a umýváren. V současné době je stále v provozu a je využíván převážně jako skladové prostory. S tím jsou spojené veškeré platné revize výtahů, elektroinstalací, EPS a EZS. Na hlavní čtyřpodlažní budově proběhly před 12ti lety rekonstrukce podlah, které mají zatížení 600 kg/m2, nové rozvody elektroinstalací, osvětlení, výmalby interiérů a vybudování nové nákladní rampy z hlavní ulice. Najdeme zde dva nákladní výtahy s nosností 2800 a 1000 kg propojující všechna téměř stejná podlaží užívané jako sklady. Druhá budova prošla kompletní rekonstrukcí na přelomu století, při které bylo zachováno pouze obvodové zdivo a vloženy nové nosné konstrukce, které objekt rozčlenily na tři podlaží. V 1.NP. je možné zatížení podlahy až 1500 kg/m2 ve třech přízemních halách, kde v prvních dvou jsou nainstalované dvě jeřábové dráhy s nosností 1000 kg. 2.NP. sloužilo drobné výrobě se zatížením 1000 kg/m2 a 3.NP. bylo užíváno jako kanceláře, kantýna atd. Jednotlivé podlaží s protipožární ochranou jsou propojeny dalšími dvěma výtahy o nosnosti 2800 a 700 kg. Na obou budovách byla provedena kompletní rekonstrukce střešní krytiny a před sedmi lety kompletně nová EZS a EPS. Vytápění zajišťuje místní teplárna s tím, že je zde pro regulaci několik samostatných okruhů vytápění. Objekt je dále napojen na přečerpávací kanalizaci a vodovod. Volný od jara 2025.

Komerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKomerční prostory DesnáKatastrální mapa Desná

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení