Reference

prodané nemovitosti 1

Důkaz místo slibů. Přečtěte si reference od několika z mých spokojených klientů, kterým jsem pomohl s realitními nebo hypotečními službami. 

 

Fotogalerie již realizovaných prodejů >>

 

prodané nemovitosti 4Dobrý den,
chtěl bych dodatečně poděkovat Martinovi Novotnému za realizaci obchodu prodeje nemovitosti ve Smržovce čp. 774.
Musím především pochválit perfektní komunikaci s makléřem a vstřícnost při řešení problémů, které se v tomto případu vyskytly. Zejména ochota pomoci při úkonech, které, jsem měl v tomto obchodu zajistit a já jim příliš nerozuměl. Jeho osobní přístup ke klientovi, který se nachází v těžké životní situaci, kdy musí prodat svou nemovitost, je profesionální a dostatečně citlivý. Celá akce proběhla bez nejmenších komplikací především díky vysoké úrovni znalosti svého oboru, ale zejména díky nadstandartnímu osobnímu přístupu k řešení všech úkonů při realizaci obchodu. Martinovi Novotnému tímto dodatečně děkuji a přeji mnoho úspěchů v kariérním i osobním životě.

Frantisek Šebesta
Prodej komerčního objektu Smržovka

 

prodané nemovitosti 5Spolupráce s panem Novotným byla zcela bezproblémová, byl časově velmi flexibilní, přizpůsobil se mým časovým možnostem. Nabídl mi kvalitní služby v oblasti hypotéky, snažil se najít co nejlepší řešení postupu a financování. Jeho vstřícný přístup napomohl k naší oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit!

V. Kotyšan
hypoteční úvěr, prodej bytu 1+1 Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 6Dobrý večer, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaše služby a ochotu. Moc jste mi pomohl. A pokud se v budoucnu něco objeví ráda se na Vás opět obrátím.

Vlasta Palášová
Prodej bytu 2+1, Pronájem Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 7Byla jsem velmi spokojená s panem makléřem Martinem Novotným, velmi oceňuji jeho profesionální přístup a seriózní jednání. Pan Novotný vždy dodržel, co slíbil, byl ochotný a pohotově reagoval na mé dotazy, komunikace s ním byla vždy rychlá a věcná. Vzhledem k tomu, že již mám zkušenosti s jinými realitními makléři, o to víc si cením profesionálního a příjemného způsobu jednání ze strany pana Novotného. Tímto bych mu chtěla poděkovat a budu ho velmi ráda doporučovat dál.

Lenka Šmiková
byt 1+1 (2+kk) Jablonec nad Nisou a jeho následný pronájem

 

prodané nemovitosti 8Spokojenej ve všech směrech vzhledem k tomu jaká byla moje situace.

Filip Honzl
Hypoteční úvěr

 

prodané nemovitosti 8Dobry den,
s panem Novotným jsem byl velmi spokojen, za rychlé vyřízení a dobrou cenou, kterou vyjednal s kupujícím.

Petr Strnad
Prodej spoluvlastnických podílů na Rodinném domě s pozemky

 

 

prodané nemovitosti 9Z mého pohledu bylo všechno super. Co jsem potřeboval vysvětlit tak jste mi řekl, co bylo potřeba, tak jste udělal a obstaral. Jen doufám ze jste z toho měl nějakou provizi a nejsem dlužníkem, to bych opravdu nerad. Brzy budu řešit barák a budu potřebovat pomoct, takže se brzo zase ozvu.

Martin Jakl
Hypoteční úvěr

 

prodané nemovitosti 10Dobrý den,
ráda bych podala reference na realitního makléře pana Martina Novotného:
Pana Novotného jsem požádala o prodej parcel v Paceřicích. S jeho službami jsem byla zcela spokojena, vše bylo vyřešeno rychle, spolehlivě a pečlivě. Mohu vřele doporučit tohoto realitního makléře.

Hana Knoppová
Prodej pozemků Paceřice

 

prodané nemovitosti 11S prodejem nemovitosti jsme se obrátili na realitního makléře Martina Novotného. Jeho profesionální přístup a práci hodnotíme nejvyšším hodnocením. Pan Novotný má ve všem přehled ,je to makléř který své práci rozumí. Jsme s jeho prací spokojeni. Děkujeme.

Švanhalovi
Prodej bytu 3+1 Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 12Málo kdo z nás prodává či kupuje nemovitosti denně a tak je nutné mít někoho na koho se lze obrátit a plně mu důvěřovat. Pan Novotný je přesně ten typ makléře, kterého opravdu zajímá spokojenost klienta a budování dlouhodobých vztahů. Je na něho spoleh a je pro mne něco jako osobní makléř. Je ochotný, vyzná se v oboru a zajistí vše co je třeba a tím mi ušetří spoustu běhání a starostí.

Petr Kovář
Byt 1+1 Jablonec nad Nisou, Pronájem bytu 2+1 a 1+1, Pronájem garáže, Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 13Dobrý den,
posílám Vám pár vět o tom, jak vnímám Vaši roli při pronájmu a prodeji našeho bytu a zprostředkování refinancování úvěru na dům. Panu Novotnému děkuji za zprostředkování pronájmu a pozdějšího prodeje bytu v Liberci. V prvním případě odvedl bezvadnou službu při výběru nájemníků. To se promítlo do téměř 4-letého bezproblémového pronájmu. Při prodeji se opět jednalo o profesionální práci, která skončila úspěšným obchodem. Během celého procesu jsem byl pravidelně informován o stavu a dalších krocích prodeje. Moje osobní účast se omezila jen na to nejnutnější. Musím zmínit i nadstandardní služby při přípravě bytu k prodeji, konkrétně zařízení vymalování a drobné opravy interiéru. S panem Novotným jsme také spolupracovali při refinancování hypotéky na dům. V této oblasti se orientuje rovněž zdatně. Navíc využívá své dovednosti připravit všechny informace rychle, srozumitelně a "až pod nos". S čistým svědomím můžu pana Novotného doporučit každému, kdo hledá kvalitní službu při prodeji/pronájmu nebo financování nemovitosti.

L. Kubec
Pronájem a následný prodej bytu v Liberci vč. Homestagingu, refinancování hypotečního úvěru

 

prodané nemovitosti 14Dobrý den,
chtěl jsem Vám poděkovat za rychlou vstřícnost při hledání nájemce mého bytu v Jablonci nad Nisou. Vaše ochota a flexibilita při jednání mně překvapila. I Váš rozsah služeb byl překvapující. Konečná úroveň jednaní mezi mnou a novým nájemce byla na profesionální úrovni. Takže děkuji

Petr Vorel
Pronájem bytu 3+1, Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 14Dobrý den pane Novotný. Rádi bychom sdíleli svoji spokojenost co se týče zprostředkování vašich služeb z prodeje nemovitostí. Jste moc šikovný,zodpovědný a spolehlivý. Dobře znáte svoji práci. Jste prostě jednička ve svém oboru. Z přáním hezkého dne Chedrykovy.

Manželé Chedrykovi
Byt 3+1, Jablonec nad Nisou + zajištění hypotečního úvěru pro cizince

 

prodané nemovitosti 16Kvalitou služeb RK Centrum (RSČS) jsem mile překvapena. Hned první schůzku zorganizoval pan makléř Novotný velmi rychle a ochotně zodpověděl mé dotazy. Po sepsání Smlouvy o blokaci bytové jednotky mě postupně informoval mailem nebo telefonicky o jednotlivých krocích prodeje. Bez problémů proběhla i organizace předání bytové jednotky. Jako pozitivum vidím kvalitní zázemí a personální obsazení realitní kanceláře.

Lenka Sejnová
Byt 1+1 (2+kk) Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 17S Vašimi službami při prodeji pozemku jsem byla vždy velice spokojena, velmi seriózní vystupování, profesionální, příjemný a opravdu vstřícný přístup k danému problému a okamžitá snaha jeho řešení. Případné budoucí potřeby ve Vaší kompetenci ráda využiji a Vaše služby ráda doporučím všem zájemcům. Ještě jednou děkuji.

V. Zítková
Prodej pozemku, Fojtka, Liberec

 

prodané nemovitosti 18Pan makléř Martin Novotný je příjemný, přemýšlivý člověk svěžího vzhledu, který vyzařuje do okolí svou ochotou, avšak nepodbízí se a schopen pevně stát za svým názorem. Martina mohu doporučit každému, kdo očekává od realitního makléře kvalitní službu, vstřícnost, odbornost a zájem o věc.

Václav Kašpar
Prodej pozemků Mnichovo Hradiště

 

prodané nemovitosti 19Dobrý den, spolupracovat s Váma byla radost. Jednal jste slušně a vždy nám ve všem vyhověl. Za to vám patří vřele díky.

W. Králová
Prodej Chata Jablonec nad Nisou

 

prodané nemovitosti 19Chci Vám poděkovat za služby, které jste mi v souvislosti s nákupem nemovitosti v Jizerských horách poskytoval. Vaše ochota a rozhled mi pomohli nákup zrealizovat bez zbytečných průtahů a stresu. Určitě Vás doporučím kolegům a známým.

Michal Fišer
Hypoteční úvěr

 

prodané nemovitosti 20Vynikající kvalita služeb,profesionální přístup. Realitní makléř nad míru flexiblní,vstřícný. Za nás výborná zkušenost. Doporučujeme a v budoucnu využijeme služeb znovu!

Jana Machačná
Byt, Jablonec nad Nisou

 

referenceDěkuji panu Novotnému za jeho přístup, úsilí, nasazení a vstřícnost spojenou s profesionalitou při řešení našeho bytového problému. Provedl nás s manželkou nástrahami v této oblasti a vyřizováním hypotéky bez ztráty květinky a zbytečných nervů. Tohoto makléře bez váhání doporučím ostatním lidem, a v případě potřeby řešení dalších záležitostí v oblasti realit se vždy obrátím na něho.

Jiří Tvrdý
Byt 2+1, Jablonec nad Nisou

referenceOd prvního kontaktu do uzavření koupě bytu v MB mám na pana Martina Novotného jen slova chvály. Pan Novotný působí a jedná věrohodně a profesionálně a neměl jsem sebemenší pochyby, že by se koupě bytu v jednotlivých krocích jakkoli zadrhla. Vše mi bylo vždy pečlivě a srozumitelně vysvětleno, jednotlivé kroky navazovaly na další, jednání bylo velmi rychlé, příjemné a bez stresu. Takto by dle mého názoru měl jednat správný makléř.

Martin Andlt
Byt 2+1, Mladá Boleslav - Koupě + hypoteční úvěr

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení