O mně

 realititní makléř novotný

Realitní makléř Martin Novotný

Když jsem do realit nastoupil, učil jsem se za pochodu. Realitní makléř je vlastně obchodník, právník, psycholog, stavař, fotograf a kameraman a mohl bych jmenovat dále, takže začátky nebyly vůbec jednoduché a to podotýkám, že v té době byla realitní krize. Po několika letech jsem si začal být jistý v kramflecích, ale něco tomu stále chybělo.


V roce 2012 jsem přestoupil z konkurenční realitní kanceláře pod silnou značku Realitní České Spořitelny, neboť v dnešní „realitní džungli" ji vnímám jako největší jistotu na realitním trhu. Vsadil jsem na spolehlivého partnera se zázemím Finanční skupiny České spořitelny a dle slov spokojených klientů jsem se nemýlil.

Mám rád, když vše běží jako po drátkách, ale častokrát jsem se bohužel setkával s váznoucí spoluprací finančních poradců kupujících. To mě donutilo doplnit si vzdělání a certifikaci u ČNB – Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru, jinými slovy zprostředkování hypotečních úvěrů pod neméně silnou značkou Gepard finance. Nyní jsem za to rád. Nejen, že mě baví si neustále rozšiřovat obzory a nabízet klientům to nejlepší, ale dle mého názoru jdou tyto dvě odvětví ruku v ruce a pro klienta není nic rychlejšího a jednoduššího než když vše vyřídím za vás.


Mám za sebou přes 300 zobchodovaných nemovitostí a troufám si říct, že mě v mé branži už málokdy něco překvapí.

Potřebujete prodat svoji nemovitost? Kontaktujte mě, jsem tu pro Vás!

Přihlášení