Chcete výhodně prodat nemovitost?

prodej nemovitosti

Jak prodat nemovitostJestliže ano, bude mi ctí vás provést tímto procesem dle typu vaší nemovitosti, kterou potřebujete prodat. Realitní činnosti se věnuji více jak 10 let a vím, jaké kroky je potřeba udělat pro úspěšný prodej domu, bytu, pozemku či komerčního objektu.

Prodej nemovitosti obnáší několik na sebe navazujících úkonů, které vyžadují nemalé úsilí, znalosti a komunikaci se všemi zúčastněnými. Ve chvíli, kdy se i třeba jeden krok opomene nebo provede špatně, může nastat zdržení, pokuta, či úplné zmaření prodeje. A to nemluvím o případech, kdy lidé díky spekulantům přišli o peníze i nemovitost.


Pomohl jsem již 300 majitelům nemovitostí, k dosažení úspěšného obchodu, rád pomohu i Vám.

 

  

Věděli jste, že:

  • 89% nemovitostí se prodá přes RK? Zbytek připadá na rodinné prodeje, známé a spekulanty.
  • Většina kupujících chce koupit nemovitost přes kvalitní renomovanou realitní kancelář, chtějí mít jistotu, že vše proběhne jak má a nepřijdou o svoje úspory.
  • Při prodeji svépomocí prodá klient svoji nemovitost v průměru o 10-20% levněji!
  • Po podání soukromého inzerátu bude 95% volajících začínající a nezkušení makléři realitních kanceláří bojující o každou zakázku – nenechte se ulovit!
  • Při prodeji bez realitní kanceláře můžete ušetřit za práci makléře, potom vás ale čeká splnit časově náročný a nelehký seznam úkolů, které budete muset sami zařídit, ale úhradě za právní a jiné služby se stejně nevyhnete.

 

Působím jako realitní a hypoteční makléř pro oblasti
Jablonec n.N., Liberec, Turnov, Mladá Boleslav a okolí

Zastupuji realitní kancelář
Realitní České spořitelny

Jsem certifikovaný hypoteční specialista
společnosti Gepard finance

​Přenechte prodej vaší nemovitosti odborníkovi, který vám pomůže s procesem prodeje projít snadněji, výhodněji a bez úhon. Zub si také zvládneme vytrhnout sami, ale já chodím radši k zubaři :-)

 

 

Přihlášení