Chcete výhodně prodat nemovitost?

prodej nemovitosti

Jak prodat nemovitostJestliže ano, provedu vás tímto procesem. Realitní činnosti se věnuji více jak 10 let a vím, jaké kroky je potřeba udělat pro úspěšný prodej domu, bytu, pozemku či komerčního objektu.

Pomohl jsem více než 300 majitelům nemovitostí, k dosažení úspěšného obchodu, rád pomohu i Vám.

Prodej nemovitosti obnáší několik na sebe navazujících úkonů, které vyžadují nemalé úsilí, znalosti a komunikaci se všemi zúčastněnými. Ve chvíli, kdy se i třeba jeden krok opomene nebo provede špatně, může nastat zdržení, pokuta, či úplné zmaření prodeje. A to nemluvím o případech, kdy lidé díky spekulantům přišli o peníze i nemovitost.

​Přehled všech kroků vedoucí k úspěšnému prodeji nemovitosti:

  

Věděli jste, že:

  • 89% nemovitostí se prodá přes RK? Zbytek připadá na rodinné prodeje, známé a spekulanty.
  • Většina kupujících chce koupit nemovitost přes kvalitní renomovanou realitní kancelář, chtějí mít jistotu, že vše proběhne jak má a nepřijdou o svoje úspory.
  • Při prodeji svépomocí prodá klient svoji nemovitost v průměru o 10-20% levněji!
  • Po podání soukromého inzerátu bude 95% volajících začínající a nezkušení makléři realitních kanceláří bojující o každou zakázku – nenechte se ulovit!
  • Při prodeji bez realitní kanceláře můžete ušetřit za práci makléře, potom vás ale čeká splnit časově náročný a nelehký seznam úkolů, které budete muset sami zařídit, ale úhradě za právní a jiné služby se stejně nevyhnete.

 

Působím jako realitní a hypoteční makléř pro oblasti
Jablonec n.N., Liberec, Turnov, Mladá Boleslav a okolí

Zastupuji realitní kancelář
Realitní kancelář CENTRUM s.r.o.

Jsem certifikovaný hypoteční specialista
společnosti Gepard finance

​Přenechte prodej vaší nemovitosti odborníkovi, který vám pomůže s procesem prodeje projít snadněji, výhodněji a bez úhon. Zub si také zvládneme vytrhnout sami, ale já chodím radši k zubaři :-)

 

 

Přihlášení