Články

Hypotéky v době koronavirové

Hypotéky v době koronavirové Dnes jsem narazil na další zajímavý článek ohledně budoucnosti hypotečních úvěrů ve druhém čtvrtletí 2020 v naší době Koronavirové. Je zajímavé, s jakou jistotou autor tvrdí, že banky rozhodně nebudou snižovat úrokové sazby a naopak se hypotéky budou NADÁLE zdražovat, protože banky potřebují vydělat na větší počet nesplácených úvěrů a ‘‘zahojit se‘‘ ze současné krize.

Čtěte více...

Makléř měsíce ledna v síti RSČS

Makléř měsíce ledna v síti RSČS Lepší vstup do roku 2020 jsem si nemohl přát. Díky mým spokojeným klientům jsem se stal nejlepším makléřem za měsíc leden v celé síti Realitní české spořitelny. Mé díky patří i Realitní České spořitelny, jako silné značce a týmu, se kterým spolupracuji.

Čtěte více...

Energetická náročnost budov, neboli PENB

Energetická náročnost budov, neboli PENB Pokud jste majitel budovy nebo bydlíte v bytě, kde je společenství vlastníků, jste od 1. července 2015 povinni zajistit při prodeji nebo pronájmu tzv. PENB – energetický štítek. V opačném případě vás tato čtyři písmenka můžou vyjít pěkně draho.

Čtěte více...

Úvěr na družstevní bydlení do výše 2,5 mil BEZ ZAJIŠTĚNÍ!!!

Úvěr na družstevní bydlení do výše 2,5 mil BEZ ZAJIŠTĚNÍ!!! Ano čtete dobře. Družstevnímu bydlení se blýská na lepší časy. Buřinka - Stavební spořitelna České spořitelny jako první přichází na trh s úvěrem od 3,99% na financování družstevních bytů bez nutnosti převodu v následujících letech do osobního vlastnictví.

Čtěte více...

Přihlášení