Prezentace nemovitosti

Při prodeji nebo pronájmu nemovitosti je důležité zpracování její prezentace.

Pojďme se podívat podrobněji na všechny náležitosti související se zpracování kvalitní nabídky:

  • Homestaging
  • Fotografie
  • Video prohlídka
  • Sestavení poutavého popisu
  • Příprava půdorysu domu

 

Homestaging

Chcete, aby prezentace vašeho domu byla atraktivní a lákavá? Čím lépe se nemovitost připraví a naaranžuje, tím lépe pak vypadá na fotografiích a video prohlídkách. Pomohu vám s přípravou domu na prezentaci. Existují osvědčené tipy a postupy ověřené v praxi. Ukážu vám jak na to.

 

Fotografie

Jeden z nejdůležitějších bodů, který je prodávajícími opomíjen. Kvalitní fotografie nemovitosti výrazně zvyšují šance na oslovení více zájemců o váš dům či chatu. Tento krok se neobejde bez širokoúhlého objektivu. Po nafocení nespočtu již prodaných nemovitostí a absolvování foto kurzu zaměřeného na nemovitosti už vím, jak na to. 

Video prohlídka

Poutavá video prohlídka významně napomáhá podpořit atraktivitu nabízeného domu.
Bez stabilizace obrazu je video nepoužitelné. Některé nemovitosti si žádají i letecké záběry, které zajistím dronem. Samozřejmostí jsou příslušná povolení a oprávnění.

Sestavení poutavého popisu

Správně popsaný dům, dispozice, technické vlastnosti a výčet všech výhod objektu je nedílnou součástí atraktivní inzerce. Ani tento úkol není jednoduchý. Denně se v inzerci setkávám se špatně uvedenými technickými parametry, jako jsou např. užitná, užitková nebo obytná plocha.

Příprava půdorysu domu

Jedná se o nezbytnou součást každé nabídky domu. Měl by být přehledně zpracovaný se všemi náležitostmi, které jsou zapotřebí. Na zpracování půdorysů používám profesionální programy, dle dnešních standardů.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení